1 / 1
ПАРЦЕЛА 4295 м2 Г. ОРИЗАРИ
17 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2020 11:12

Битола / Битола

Квадратура:

4295 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Парцелата се наоѓа на излезот на Г. Оризари на главниот пат Битола- Прилеп и на споредниот Битола- Крклино. Локацијата - местоположбата и пристапотноста на двата пата е доста поволна за објекти наменети за стопанска дејност.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

НИВИ ВО АТАРОТ НА с.Лавци

4 €

СЕ ИЗДАВА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ НА ГЛАВЕН ПАТ Г. ОРИЗАРИ 1600м2

150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам