1 / 6
Seat Ibiza 1.9 SDi | Cela ili na Delovi | S-Auto
750 €
06.07.2019 07:50

Кичево

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Se prodava Seat Ibiza 1.9 SDi (obicen dizel), stranska registracija.
Se prodava cela ili na delovi, cena za cela: 750€
✅ Kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Mitsubishi Carisma | Dizel | Za delovi

0 €

Ford Mondeo | Dizel, 2002 god, perfektno - delovi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам