Logo

sony xperia E

Број на оглас: 3138572 | Објавен на: 13.01.2019, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: sony xperia e

Боја: White

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


ekran za sony xperia e

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

  MOBIGRUP

Потврден огласувач