Logo

Delovi za bmw e39 e36 530d.525tds.325tds.520

Број на оглас: 3148215 | Објавен на: 16.07.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 666 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Delovi za bmw
Isporaka niz cela mk
Niski ceni
070-598-666
071-331-368
070-242-698

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Bobi

Потврден огласувач