1 / 3
Skii elan salomon 205 cm moze zamena
1.200 МКД
23.01.2022 16:26

Струга / Струга

Se prodavat elan skii dolgi 205 cm so vezovi salomon moze i zamena

Категорија: Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Motor elektromotor razni mali

1 МКД

Stapica

3500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам