1 / 1
П484, БУКОВСКИ ЛИВАДИ,ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ
19 €
04.10.2022 18:32

Битола / Битола

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

П484, СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ ВО БУКОВСКИ ЛИВАДИ
ОД 450 ДО 550 М2, секоја со маркица за градба со димензии 10х10м и висина П+1, (8.30m)
ПО 22 ЕВРА/М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MK
070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

П508, КАЈ ИНДУСТРИСКИ ПАТ, ЗЕМЈИШТЕ ДО СТОВАРИШТАТА

89000 €

П518, НИЖЕПОЛЕ, ЗЕМЈИШТЕ (НЕ Е УРБАНИЗИРАНО)

46000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам