1 / 3
VW Polo 1.4 cela ili na delovi
По Договор
07.08.2019 09:21

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Se prodavaat delovi od VW Polo 1.4 istite mozat da se pratat po kargo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Golf 5 | 2.0 TDI, 2004 god | S-Auto Kicevo

0 €

Fiat Stilo 1.9 JTD | 2002 | Cela ili na delovi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам