1 / 8
SE PRODAVA KUKJA + PLAC
110 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2022 23:48

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

810 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Se prodava kukja vo gradba plus golem plac vo blizina na O.U. Bato.. Placot e 810 m2 / 130 m2 kukja(Urbanizirana so plateni komunalii, sprovedena kanalizacija i vodovod), plus uste eden plac so markica za gradba.
Cena po dogovor.
Poveke informacii:
Vlatko: 070 318 320

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA KUKJA + PLAC

110 €

Se prodava kukja na super lokacija

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам