1 / 11
VLECNA SLEP SLUZBA
1 €
01.01.2021 13:00

Гевгелија / Гевгелија

SLEP SERVIS GEVGELIJA

Најбрза интрвенција на пат. Вршиме превоз во Македонија и надвор од Македонија. Лиценцирана компанија со дологогодишно работење.

078 238 094
070 238 094
078 459 987

https://www.facebook.com/schlepservice/
email: dbelceva@yahoo.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Gorge
Потврден огласувач
078238094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам