Logo

se prodava niva/plac na prosenicki pat

Број на оглас: 3231432 | Објавен на: 01.06.2019, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 7000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot e na samiot pat
tel.za kontakt 072571545

Огласи од: Aleksandar

Aleksandar

Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач