1 / 3
Mitsubishi Carisma | Dizel | Za delovi
По Договор
16.12.2022 13:42

Кичево

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Carisma

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Se prodava Mitsubishi Carisma DID za delovi....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Audi A4 1.8t 150hp | Za delovi

0 €

AUDI 1.8t 180hp | Delovi | Full Oprema | S-Auto

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам