СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА ХОТЕЛ БИТОЛА 280 М2
28.000 €
03.09.2019 10:30

Битола / Битола

Квадратура:

280 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 280 М2 И ИСТАТА Е ВО СКЛОП НА ПОВЕЌЕ ПАРЦЕЛИ.
ПОВЕЌЕ ИНФО ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ДЕЛТА ИН БИТОЛА НА ТЕЛ.071/815-015 СЕКОЈ РАБ ДЕН ОД 8,30-13,30 И 16-18 ЧАСОТ.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 4600М2 НА КРАВАРСКИ ПАТ

0 €

СЕ ПРОДАВА НИВА 7260 М2 ВО АТАР НА С.НОВАЦИ

13000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам