1 / 10
gumi MICHELIN pilot power [2CT]
11 €
14.07.2021 11:16

Струмица / Струмица

078-333-158 viber

- poveke dimenzii i brendovi na lager

- EXTRA cena za par MICHELIN
( predna - zadna / 250 € ) 2019

120-70-17 = 7.000

180-55-17 = 8.000

190-50-17 = 8.500

190-55-17 = 9.000

MKCHELIN pilot 2CT 2019 DOT

SUZUKI YAMAHA HONDA KAWASAKI

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi MAXXIS motocros & ATV extra ceni !

11 €

gumi za motocross MITAS [ 130 80 17 ]

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам