Logo

Bmw 525 tds e39

Број на оглас: 3311031 | Објавен на: 23.07.2019, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


525tds, 17ki bandashi so ubavi gumi 235/45/17, crna kozha so elektrika, ///M branik, ///M podvozje,komandi na volan, prsteni na tablata, parking senzori nazad, senzor za dozd, xenon, angel eyes, el stakla, el retrovizori,registracija istechena, kolata e perfektna, cena 2400e
Poveke info na 070-598-666
070-598-666
070-598-666
070-598-666
Za zamena cenata e druga

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Auto Gambi

Потврден огласувач