Logo

Odkupuvam bmw

Број на оглас: 3312025 | Објавен на: 16.07.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Odkupuvame BMW so stranski tablici, so defekti, Havarisani.. Od 97ma god nagore, e36, e39, e46, e38, e53, e60, e90 i dr ,.. Ponudete so sliki na viber..
070-598-666
070-598-666

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Auto Gambi

Потврден огласувач