Logo

Bmw x5 3.0d 218ks bg tabli (mozna zamena)

Број на оглас: 3324181 | Објавен на: 26.07.2019, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam bmw x5 facelift 3.0d 218hp, zachuvan bez zabeleshki, perfekten motor, menjach, podvozje, osnovna oprema za modelot, registriran na bg tabli cela godina, EURO 3, nemozhe da se carini na mk, 3.0d 218ks,mozna zamena so vasha doplata za pomalo vozilo
Cena 4500e, ne e fiksna, poveke info na 070-598-666
070-598-666

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Auto Gambi

Потврден огласувач