Logo

Renault 4x4 75ks

Број на оглас: 3325578 | Објавен на: 26.07.2019, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava traktor renault 4x4 75ks, traktorot e pali vozi, gumite se za menenje, 12 brzini, instalacija za korpa, blokazi, diferincijali se si raboti na nego, se prodava poradi kupuvanje na po mal traktor.. moze da se vidi i proba u sekoe vreme.. Cena 3500e... Poveke info na 070-598-666
070-598-666
070-598-666

Огласи од: Auto Gambi

Auto Gambi

Виница

Станете Премиум член

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Auto Gambi

Потврден огласувач