1 / 11
Nova kukja vo blizina na restoran Ara
240.000 €
16.11.2019 12:22

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vo blizina na restoran Ara

Nova kukja vo blizina na restoran Ara
Se prodava kukja novogradba napravena 2012 god.
Kukjata e opremena so mebel.

Kukjata sodrzi: Podrum, Prizemje, 1 Kat i Potkrovje.

Na Kat: 120 m2
Dvorno mesto: 100 m2

Vkupno plac: 400 m2
Lokacija: Vo blizina na Restoran Ara

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Nova kukja vo van vardarska

199900 €

Se prodava kukja vo Drenovec, Tetovo

130000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам