1 / 2
Golf 5 | 2.0 TDI, 2004 god | S-Auto Kicevo
По Договор
17.09.2019 16:21

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Se prodava Golf 5 2.0 TDI 140hp vo top sostojba.

Za poveke info kontaktirajte na 078411181

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Citroen Xsara | Delovi | S-Auto Kicevo

0 €

WV Golf III | Golf 3 | Delovi | S-Auto Kicevo

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам