Logo

Baterii za Iphone x

Број на оглас: 3371300 | Објавен на: 17.04.2020, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Baterii za Iphone x

Боја: Blue

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Baterii za iphone x
3 meseci garancija
Prakame po kargo niz cela makedonija

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

  Mobigrup

Потврден огласувач