СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ 4561 М2
По Договор
16.02.2022 12:38

Битола / Битола

Квадратура:

4561 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ИНДУСТРИСКИ ПАТ ОД ЛЕВО И ОД ДЕСНО НА ПАТОТ ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 4561 М2.

ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ.071/815-015 ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН И НА ФБ СТРАНАТА НА АГЕНЦИЈАТА.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД БРУСННИЧКА НАСЕЛБА

0 €

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 7200 М2 НА ГЛАВНИОТ ПАТ ЗА ПЕЛИСТЕР

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам