1 / 7
Ured za zastita na milenici od insekti
800 МКД
09.05.2021 11:32

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🆕 Ново - Уред за заштита на вашиот миленик од комарци, муви, лебарки, пајаци и останати инсекти.

🐶 🐱 Ултразвучен совршен уред кој го штити вашиот миленик од инсекти. Испушта тивки звуци кои ги бркаат инсектите. Уредот е универзален може да се користи за било кое животно, особено е корисен за во пролет кога го шетате. Со овај уред вашиот миленик ќе се чуствува удобно и безбедно.

◾️ Индикатор за светло
◾️ On/Off Копче
◾️ Копче за режим

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Sediste za milenicinja vo Avtomobil

600 МКД

Rakavica za cistenje na vasiot Milenik

250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам