1 / 3
Stegac za noze
400 МКД
08.01.2020 12:41

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🆕 Ново - Стегач за нозе

YC стегачот за нозe е направен од неопрена со највисок степен на затворена ќелија, покриен со најлон за истегнување од двете страни за удобност. Неопрена е крајниот материјал за компресија и испуштање на топлина, што помага во подобрувањето на циркулацијата на крвта. Оваа комбинација помага и ослободува од болка во колената.

⤵️ Помага при:

✅ Мускулно истегнување
✅ Истегнување на квадрицепсот
✅ Обезбедува цврста и удобна поддршка за да помогне во ублажувањето на болката.
✅ Удобен и прилагодлив во сите услови.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Stegac za Gluzd

299 МКД

Stegac za Zglobovi

199 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам