Logo

Valc masina

Број на оглас: 3395158 | Објавен на: 05.06.2020, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Electricna masina za zica i pleh
Broj za kontakt: 071389516
Mitre

Огласи од: /

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 *****

Потврден огласувач