Logo

Polirka

Број на оглас: 3395505 | Објавен на: 03.07.2020, 23:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Broj za kontakt: 071-389-516
Mitre

Огласи од: /

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 *****

Потврден огласувач