1 / 7
Flex Tape - Vodootporna super silna lenta
200 МКД
04.07.2022 12:33

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Супер силна, гумирана, водоотпорна лента која може да се залепи, поврзе, да се запечати и поправа речиси сè .Специјално е изработена од гумена и флексибилна подлога. Може слободно да се нанесе на топли, ладни, влажни или суви подлоги, дури и под вода.

⤵️ Карактеристики за производот:

✔️ Димензии: 10cm x 1,5m
✔️ Веднаш ја запира водата, воздухот и влагата и создава супер силна, флексибилна, водонепропустлива бариера.
✔️ За сврзување на пластифицирани материјали, силиконизирани, масни површини.
✔️ Одличнa за: лепење на олуци, чамци, кајаци, реквизити и кампери, цевки од PVC и водовод, системи за прскалки, базени и бањи, прозорци, отвори итн.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Дом и Градина / Потрошни материјали / Лепило

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Gumici

900 МКД

Rakavica za cistenje na vasiot Milenik

250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам