К2119,НОВА БИТОЛА, КАРАБИНА, 282М2+300М2 ДВОР
80.000 €
26.10.2019 10:05

Битола / Битола

Број на соби:

10

Квадратура:

280 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

НОВА БИТОЛА

К2119, НОВА БИТОЛА, ПЛАНСКА КУЌА СО ОДЛИЧНА МЕСТОПОЛОЖБА, ЗАТВОРЕНА КАРАБИНА, СУТЕРЕН И ДВА КАТА, СЕКОЈ ПО 95 М2, ДВОРНО МЕСТО 300 М2 (МОЖИ ЗАМЕНА ЗА ТРОСОБЕН СТАН ВО ДОЛНИОТ ДЕЛ НА ГРАДОТ, НА ПОНИЗОК КАТ, СО ВАША ДОПЛАТА)
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К2099,СТАРА КУЌА ЗА ГРАДБА ИЛИ РЕКОНСТРУКЦИЈА ВО ЦЕНТАР

30800 €

СТЕЊЕ, НОВА ОПРЕМЕНА КУЌА СО ГОЛЕМ ДВОР

180000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам