1 / 1
Termoakomulaciska pecka
100 €
06.03.2021 08:13

Скопје Центар / Скопје

Pecka za greenje na struja koja preku nok akomulira energij, a preku den gree.Koristena, socuvana ispravna.Snaga 6 kilovati.Trofazna 100ev

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Sony mobilen

300 €

Istorija na makedonskiot jazik.

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам