1 / 6
ИМПЕРИЈА – Ефтин стан
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2023 21:10

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра Ц 47/6
Се продава стан со површинa 72м² со распоред –дневна со трпезарија, поебна кујна со природна вентилација, спална соба,детска соба,ходник,купатило,остава и тераса.
Со станот следува и нова лимена гаража.
Кат – 4 со лифт
Станот се наоѓа на во населба Даљан
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

950 €

ИМПЕРИЈА – Стан 63м²

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам