1 / 4
Personalni kompjuteri
500 МКД
03.11.2019 23:40

Скопје Центар / Скопје

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Personalni kompjuteri postara generacija, klasa Celeron.Ispravni i neispravni.Operativen sistem XP..Od 500 do 1500 denari.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Prodavam mal Samsung na preklop.

1000 МКД

Elektricna grealka kvarcna.

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам