1 / 3
Ford Mondeo | Dizel, 2002 god, perfektno - delovi
По Договор
01.03.2021 08:03

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Ford Mondeo 2.0 tddi na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Ibiza 1.9 SDi | Cela ili na Delovi | S-Auto

750 €

Mercedes C220 CDI Redisign| 1999g | Za delovi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам