1 / 7
Set Alatki za izvlekuvanje na sitni delovi
799 МКД
12.09.2021 19:41

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🧲🔩Сет не рѓосувачки алатки за извлекување на ситни делови во непристапен простор. Служи за извлекување на навртки,иглички,завртки,монети,спојки и други мали делови со мал дијаметар.

⤵️Сетот вклучува:
◾ Огледало со визуелен опсег од 360 ° до места каде што не би можеле да пристапите,
◾ Магнетнo стапче за подигање на деловите од местото каде што не би можеле со рака да пристапите.
◾ Магнетен сад од не'рѓосувачки челик. Садот со магнетни делови има моќен гумен изолиран магнет кој овозможува да се обезбеди на која било позиција.Служи за складирање на малите делови кои ќе се извадат од непристапниот простор.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Pumpa za izvlekuvanje

499 МКД

Set - Alatki za ostranuvanje na vnatresnost na avtomobil

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам