1 / 8
Digitalen Termometar za merenje na temperatura i vlaznost
399 МКД
29.01.2022 17:39

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

📟 HTC - 1 Дигитален Термометар за мерење на температура и влажност на воздухот. Приказ на температура, влажност и часовник во исто време на голем LCD дисплеј, за лесно читање. Совршен за во вашиот дом или канцеларија.

🔽 Карактеристики за производот:

▶ Температурен опсег: -50C ~ +70C
▶ Опсег на влажност: 10% 99% RH
▶ Функција на часовник и календар (месец и датум)
▶ Аларм Функција
▶ Избор на мерење: 12 / 24 часа
▶ Напојување: 1.5V (AAA)
▶ Димензија на производот: 93х100х23мм
▶ Тежина: 160гр

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Ured za zastita na milenici od insekti

800 МКД

Set, pasta za poliranje na farovi

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам