1 / 4
Ukrasni LED Svekji
100 МКД
02.04.2022 14:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Декоративни украсни ЛЕД Свеќи за свадби, роденденски забави, божиќни празници и останати настани. Корисни за во вашиот дом, кафулиња, ресторани, хотели и други романтични места.

💰 Цена: 100 денари едно парче.

🔽Карактеристики за производот:

▶ Свеќите имаат светлост како природните свеќи
▶ LED свеќите не ослободуваат дим,не содржат восок и не се канцерогени
▶ Отпорни се на ветер
▶ Мала волтажа по свеќа
▶ Напојување: 3x 1.5V (AAA)
▶ Нема ризик од пожар
▶ Димензија: 9 x 5 cm

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Elektricni upaljaci - zapalki so USB - kabel

499 МКД

Fen za Hoteli - Apartmani - Sobi

1299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам