1 / 7
ЧОЈС-Trosoben stan vo Daljan na prizemje
49.000 €
01.09.2020 12:07

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Se prodava trosoben stan vo Daljan so vk kvadratura od 50 m2 na prizemje (vo neposredna blizina na ezeroto )vo ponova zgrada
Raspored:Dnevna so kujna ,spalna soba,detska soba ,wc i terasa

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Stan na ul Slavej Planina

12 €

ЧОЈС-Trosoben -Renoviran stan vo Biljanini

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам