Logo

Shitet shtepi ne Cerkez

Број на оглас: 3468484 | Објавен на: 25.12.2019, 17:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 12

Квадратура: 360 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2007

Година на реновирање: 2007

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: CERKEZ

Цена: 1.111 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Shitet shtepi ne hyrje te cerkezit, shtepia eshte 3 kateshe me te gjitha dokumentacionet e rregulluara si dhe i ka 2 lokale ne pjesen e perparme per me teper informata kontaktoni ne numrin e telefonave: 0049 176 304 617 20; 070 613 128

Огласи од: ARCH Luxury

ARCH Luxury

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 adrian

Потврден огласувач