Logo

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS , FACELIFT 2012 !

Број на оглас: 3496348 | Објавен на: 27.02.2020, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 4.350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS FACELIFT MODEL OD 2012 GOD SO 115.000 KM SEGA UVEZENA OD BELIGIJA SO MNOGU OPREMA:
- CLIMA
- 12 AIRBAGS
- SERVO KOZEN VOLAN
- RADIO CD
- SENZOR ZA DOZD
- SENZOR ZA SVETLA
- SVETLA ZA MAGLA
- CENTRALNO
- ABS
- ESP
- BOARD COMPUTER
- ALUMINIUMSKI BANDAZI
- RADIO CD
- PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA NA MK TAVLI CARINA + TUV HOMOLOGACIJA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Огласи од: SUPERAVTO

Станете Премиум член

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 SUPERAVTO

Потврден огласувач