1 / 5
Пумпа CPm 100 (250W)
1 МКД
24.06.2021 07:03

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Пумпа PEDROLLO - Italy

Тип: CPm 100
Потекло: Италија
Сила на моторот: 250 W
Q (max): 60 лит/мин
H (max): 16 метри
Влез/Излез: 1" : 1"
Волтажа: 240V
Фрекфенција: 50 Hz
Тежина: 6.8 kg
Гаранција: 12 месеци

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Електропромет ВИН
ул. Борис Трајковски бр. 214 (Пинтија)
Потврден огласувач
071327026
Испрати Е-маил до огласувачот

Пумпа PKm 80 (750 W)

1 МКД

Потопна пумпа NT 100 (750 W)

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам