1 / 6
Комплет системи за дренажа Pedrollo - Italy
1 МКД
24.12.2021 17:05

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Комплет системи за дренажа на чиста, прљава, фекална вода Pedrollo - Italy
Повеќе верзии и големини на резевар во зависност од вашата потреба.
Сите системи може да се конфигурираат по ваша потреба од број и врсти на пумпи
SAR 40 - со капацитет на резевар од 40 литри
SAR 100 - со капацитет на резевар од 100 литри
SAR 250 - со капацитет на резевар од 250 литри
SAR 550 - со капацитет на резевар од 550 литри

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Електропромет ВИН
ул. Борис Трајковски бр. 214 (Пинтија)
Потврден огласувач
071327026
Испрати Е-маил до огласувачот

Потопна пумпа TOP 3

1 МКД

Хидрофор со автоматика Pedrollo - Italy

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам