1 / 2
Хидрофор со автоматика Pedrollo - Italy
1 МКД
13.08.2021 12:48

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Хидрофор со автоматика Pedrollo - Italy

Тип: JSW 2 CX - 24H
Потекло: Италија
Сила на моторот: 750 W
Q (max): 70 лит/мин
H (max): 55 метри
Влез/Излез: 1" : 1"
Волтажа: 240V
Фрекфенција: 50 Hz
Тежина: 21 kg
Гаранција: 12 месеци


Тип: JSW 2 AX - 24H
Потекло: Италија
Сила на моторот: 1100 W
Q (max): 70 лит/мин
H (max): 58 метри
Влез/Излез: 1" : 1"
Волтажа: 240V
Фрекфенција: 50 Hz
Тежина: 23 kg
Гаранција: 12 месеци

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Електропромет ВИН
ул. Борис Трајковски бр. 214 (Пинтија)
Потврден огласувач
071327026
Испрати Е-маил до огласувачот

Мембрански боци AQUASYSTEM

1 МКД

Хидро - Сет 1500 W (24H)

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам