Logo

SEAT IBIZA 1,2 TDI 75 KS 2012 , MK TABLI , STAKLO !

Број на оглас: 3499886 | Објавен на: 27.02.2020, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.950 €

5.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT IBIZA 1,2 TDI SO 75 KS MODEL 2012 , (PROIZVEDENA 12-2011), REGISTRIRANA NA MK TABLI DO 02-2021 CELA GODINA VO PERFEKTKNA SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA ! PALI VOZI !!! VOZILO SO NAJMALA MOOOOZNA DIZEL POTROSUVACKA NA PAZAROT !!!
**** BEZ NIKAKVI ZAMENI ***

Огласи од: SUPERAVTO

Станете Премиум член

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 SUPERAVTO

Потврден огласувач