Logo

MITSUBISHI COLT 1,5 BENZIN 2006 CABRIO !

Број на оглас: 3500865 | Објавен на: 17.02.2020, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Colt

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 2.850 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MITSUBISHI COLT 1,5 BENZIN SO 80 KW CABRIO MODEL 2006 GODINA SO MNOGU OPREMA!
IZMINATA REGISTRACIJA !!! BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Огласи од: SUPERAVTO

Станете Премиум член

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 SUPERAVTO

Потврден огласувач