1 / 12
DIZNI/CAURI/KERAMIKA/ZAVARUVANJE
60 МКД
13.06.2022 15:08

Тетово / Тетово

DIZNI -1.0 cena40 den
CAURI-cena 100 den
KERAMIKA- cena 30den
difoseri-cena 60 den
komplet 230 den
DISKOVI- SMIRGLA so 3platna vrven kvalitet -115x22 cena 90den
DISKOVI-TENKI -115x1,0
cena 80den
ZAVARUVANJE
INOX

VO POGOLEM BROJ KVALITET NA NIVO
EXTRA EXTRA POVEKE INF NA viber 079353307

✅zavaruvanje
✅co2
✅tig
✅aluminium
✅argon

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
079353307
Испрати Е-маил до огласувачот

plug/kultivator/toma viknovic

100 МКД

TRANSTIG /FRONIUS-2000

350 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам