Logo

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA !

Број на оглас: 3510132 | Објавен на: 27.02.2020, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 179 kw / 243 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 23.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION 240 KS , OD 2011 GOD , SEGA UVEZEN OD ITALIJA I REG NA MK TABLI CELA GODINA ! MNOGU OPREMA !KOMPLETNO SERVISIRAN !

Огласи од: SUPERAVTO

Станете Премиум член

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 SUPERAVTO

Потврден огласувач