1 / 11
IZDAVAM NOV STAN VO KARPOSH 4
300 €
24.02.2020 11:36

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Trifun Buzev / Karposh 4

Stanot se naogja vo naselba Karposh 4, vednash do "OU Petar Pop Arsov" vo nova zgrada ( gradba 2019) kompletno namesten i nov.
Postoi opcija za zakup na garazhno mesto vo zgradata + 30 evra.
& pred zgradata ima sloboden parking prostor za povekje vozila.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

Dragan - Real Estate
taleskigandra@outlook.com
Потврден огласувач
078288221
Испрати Е-маил до огласувачот

IZDAVAM STAN NA VODNO

260 €

IZDAVAM STAN VO K-3 / LEPTOKARIJA

280 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам