1 / 1
СЕ ИЗДАВА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ НА ГЛАВЕН ПАТ Г. ОРИЗАРИ 1600м2
150 €
Цената не е фиксна
14.02.2020 11:12

Битола / Битола

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се издава градежен плац, со директен влез од главниот пат Битола - Прилеп, поточно на самиот излез на Г. Оризари. Плацот располага со струја, вода и монтажен објект.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ПЛАЦ 660М2 - ГОРЕН ДЕЛ ОД ДИХОВО

12000 €

ПАРЦЕЛА ОД 776м2 НА ПАТОТ ЗА ДИХОВО

12 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам