1 / 3
TechnoGym Run 700Tv
1.590 €
Цената е фиксна
26.10.2022 12:50

Битола / Битола

Професионална опрема за теретана
проверена во одлична состојба

ProSport Shop Mk

Комплетно опремен магацин од 300м2 со опрема од брендовите Technogym, Matrix, Cybex, Impulse, Life Fitness, Water Rower, Amila

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од: Претпријатие

Fitnes Oprema MK
Fersped Magacin Skopje
Потврден огласувач
078 880 700 / 078 235 586
Испрати Е-маил до огласувачот

AMILA TREADMILL HERMES F275PI (92218) НОВА

69000 €

TechnoGym Run 700Tv

1590 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам