1 / 3
Bluetooth V4.0 slusalka
350 МКД
25.02.2020 22:16

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Универзална Bluetooth V4.0 слушалка.
Максимално растојание за конекција до10m.
Максимално време на зборување до 6h.
Максимално време во мирување ди 168h.
Се полни со Micro USB кабел.
Цена 350,00 денари
Праќам по карго

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Bluetooth V4.0 slusalka

350 МКД

Bluetooth wireless slusalki iphone samsung i12

599 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам