1 / 2
Stolica, Столица, Стол
500 МКД
Цената е фиксна
06.03.2020 15:50

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Се продава користена канцелариска столица. Потребно е сервисирање на механизмите.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам