1 / 7
MARANTZ CD-46
40 €
03.05.2020 05:43

Бутел / Скопје


CITA I RABOTI ODLICNO VIDI GI SITE MOI OGLASIMarantz CD-46
Compact Disc Player (1995)
Specifications
Disc format: CD

Digital converter: TDA1545

CD Mechanism: CDM-12.1

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Dynamic range: 98dB

Signal to Noise Ratio: 95dB

Channel separation: 95dB

Line output: 2V

Dimensions: 435 x 260 x 90mm

Weight: 3kg

Accessories: remote control

Year: 1995

Price: GBP £150 (1996)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

Onkyo Integra DX-706 Compact Disc Player

0 €

sony mds-je-330 minidisk recorder

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам